10 Ağustos 2016 Çarşamba

İnce Büzgü Tunik

Aslında bu yazı uzun zamandır bekliyor ancak ne benim elim yazmaya gidiyor ne fotoğrafları düzenlemek içimden geliyor. Rabbim bir daha böyle acı bir olayla karşılaştırması vatanımızı milletimizi. 


Yazın efil efil bir Tunik hayalini kuran her tesettürlü  bayan gibi ben de bu kumaşı bulduğumda model gözümde canlanıverdi.  Bu sene dantel, pilise, büzgü ve bohem çılgınlığı yaşayan moda dünyasına ucundan olsa uymamak olmazdı. Rahatlığını anlatamam ancak siz fotograflardan inceliğini,hafifliğini anlayabilirsiniz. Kombinimde kullandığım pantolon instagram hesabı 'ozzsaricam' anmadan  geçemeyeceğim.  Boyum uzun olduğu için hazır giyimde kısa paça pantolonlar bende biraz daha kısa kalıyordu ancak öğrendim ki istenilen boyda çalışıyorlarmış bu sene kombinlerimde sık sık göreceksiniz.Sizlere ufak bir sorum olacak " ne dersiniz bu rahat tunikten sizde istermisiniz ?" 
Bu tunikten sipariş alalım mı? Bana cevabınızı instagramdan hesabım "esrkd" dm atarak yada eskamoda@hotmail.com adresine mail atarak veya yorum yazarak bildirirseniz sevinirim sevgiyle kalın....
1 yorum:

 1. Merhaba,

  Backlinkli makale alıyor musunuz? Makale başı ücret politikanız nedir acaba?
  Biz birçok bloggerla çalışıyoruz. Eğer uygun bir fiyat verebilirseniz aylık planlarımıza almak isterim.

  – Yazı içindeki 2-3 kelimeye link verilecek.
  – Yazı, sitenizin konseptine uygun şekilde (gezi, seyahat, gemi turu, Kıbrıs otelleri vs hakkında) yazılacak ve hazır olarak yollanacak.
  – Linkler dofollow olacak şekilde paylaşılacak ve sitede kalacak.
  – Sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

  Cevabınızı bekliyor olacağım,

  İyi günler.

  H. Ozan DURMAZ

  CREAMARKS@gmail.com

  YanıtlaSil