14 Haziran 2016 Salı

İftar Davetlerinde Şıklığı Yakalamak İçin "Kombiniyakala"


İftar davetleri için tesettür giyim önerileri

Güneşli günlerin gelmesiyle birlikte yazın ilk ayına on bir ayın sultanı Ramazan ile başladık.Dostluğun ve birlikteliğin daha bir önem kazandığı Ramazan ayında iftar davetleri ile  sevdiklerimizle bir araya gelmeye başladık.Bazılarımız sosyal yardımlaşma faaliyetlerine katılmaya başladı bile.Peki iftar davetlerinde neler giyebiliriz? Nasıl kombinler yapabiliriz?
En güzel seçim bol elbiselerİftarlarda ulvi havaya uyacak sade, bol kesimli, minimalist tarzda tasarlanmış renkleri çok abartılı olmayan incecik kumaşlı spor kesimli elbiseler  rahat ve kullanışlı olmaları sayesinde en doğru seçim olacaktır.Mavi, bej, siyah tonları tenimize göre tercih edebileceğimiz renkler olabilir.
Sezonun muhteşem ikilisi Uzun Tunikler ve PantolonlarDizlerin altında biten,  çok dar olmayan pantolonlarla kombinlenmiş tunikler iftar davetleri için şıklığımızdan ve konforumuzdan taviz vermeden tercih edebileceğiniz parçalar olacaktır.Yine tunik seçerken de elbiseler gibi bol kesimli vücuda oturmayan özellikte olmasına dikkat etmeliyiz.
Giy-çık pardesüler, uzun yelekler,uzun ceketlerUzun elbiselerimiz, gömleklerimiz ,tuniklerimizle kombinleyebileceğimiz uzun yelekler bol  ve asimetrik kesimli ceketler giy-çık pardesüler dış giyimimizi tamamlayıp gittiğimiz mekana uyum sağlamamızı kolaylaştıracaktır.
Hazır ramazan ayı gelmişken kampanyalardan indirimlerden yararlanmak da gerek tabi.Tesettür giyimde bol çeşit ve kaliteli ürün gamıyla dikkat çeken online alışveriş sitelerinden olan www.kombiniyakala.comun Ramazan kampanyası ile indirimli satın alabileceğimiz modellerini kaçırmayın.
www.kombiniyakala.com ‘da Gönül Kolat, Gamze Polat, Pınar Şems gibi ünlü tasarımcıların ve Kayra, Armine, Dide, Modesty gibi bir çok tesetttür giyim markasının İlkbahar-Yaz yeni sezonu ürünlerini çok özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
150 TL’ye anında 30 tl, 200 tlye anında 40 tl,250 tl’ye anında 50 tl indirimle beğendiğiniz modeli satın alarak indirimden de faydalanabilirisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder