12 Haziran 2016 Pazar

Benefit "Fake Up" Concealer

Merhaba yine bir kozmetik ürünü ile karşınızdayım. Blogumda bu ara sık sık göreceğiniz bir ürün olacak concealer. Önceki yazılarımda bahsettiğim gibi hassas bir göz çevrem var ona uygun ürünü bulana kadar arayışlarım devam edecek. Bu arada edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak da keyifli olacak. Belkide almayı düşündüğünüz bir ürün hakkında yorumlarımla size bir nebze de olsa yardımcı olurum. 

Benefit "fake up" concealer kuru ve hassas ciltler için üretilmiş bir concealer etrafı nemlendirici ortasında kapatıcı olan değişik yapıda bir ürün. 

Açıkcası çok kapatıcılık beklemeyin çok hafif ince yapıda ve örtücü değil. Çizgilere birikmediği ve sabitlemek için pudra gerekmediği söyleniyor ancak kesinlikle öyle değil. Örtücü olmadığı için ben concealer altına nemlendirici ve corrector olarak kullanıyorum. 

Tek başına kullandığımda veya concealer beraber kullandığımda pudrayla kesinlikle sabitlemek gerekiyor. Kısaca eğer örtücü ve yoğun bir concealer arıyorsanız bu kesinlikle sizin aradığınız ürün değil. Aydınlık verici hafif ve bir yandan da nemlendirici bir ürün arıyorsanız deneyebilirsiniz.
 Sevgiyle kalın....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder