25 Eylül 2015 Cuma

Bayram Alışverişi

Merhaba uzun bir aradan sonra Watsons bayram alışverişiyle karşınızdayım. Bayram öncesi indirime giren bu marka "gel bana gel bana" diye insanı içine çekiyor sanki. Ancak ihtiyacım olan ne varsa indirimli almak gibisi yok. Bu keyfi fuzuli birşeyler almadan da yaşayabilirsiniz. Gelelim neler  aldıklarıma.


John Frieda 7 Day Volume bu şampuan nerdeyse okuduğum her blogda izlediğim her vlogda tavsiye edilince denemek istedim. Kullanmaya yeni başladığım için yorum yapamıyorum. İlerleyen zamanlarda sizlere sonucu paylaşırım.Vadettiği ise ince telli sönük saçlara hacim kazandırıp bakım sağlamak. Tesettürlü bir bayan olarak hacim bizim için zor bir durum çünkü saatlerce eşarp içinde bağlı duran saç anında sönüyor. Bir de ince telliyse bu durum saçı kırılganlaştırıyorda. Olumlu yorumları görünce birde indirimdeyse almamak olmazdı. 

Rimmel markasından bir ürün daha önce hiç kullanmadım. Rimmel Stay Matte pudarasını Mac stüdyo fix pudrası yerine aldım. Alakası yok diyeceksiniz biliyorum ancak ben o pudrayı göz altı kapatıcımı sabitlemek için kullanıyordum. Yerine kullanabilecek daha ince ve doğal yapıda bir ürün ararken ,bu pudranın fondöten ya da kapatıcıları sabitlemek için uygun olduğunu öğrendim. Ürünü denediğimde dokusu ve kokusu çok güzel geldi, fikrimi belirtmek için çok erken ama ilk izlenim olarak güzel bir ürün olduğunu söyleyebilirim.


Deborah ışıltılı far ne zamandır göz pınarlarında kullanmak için far arıyordum. Watsons çalışanı bana minarelli ve kalıcı bir far olduğunu söyleyince hemen denedim tam istediğim duruşa sahipti. Topaklanma ya da simli simli durmuyordu çok pigmentli bir ürün çok az kullanmak yeterli yoksa ışıl ışıl durabilirsiniz. Bence hiç bir far gözlerinizdeki ışıltıdan fazla parlamasın.Sizle uzun bir yazıyla merhaba dedim tekrar görüşmek üzere. Bayramınız mübarek olsun,sevgiyle kalın...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder