3 Haziran 2015 Çarşamba

Makeup Alışverişi


Biraz makeup dan bahsedelim mi ne dersiniz? Son zamanlar bb krem arayışı içindeyim ancak bir türlü beğendiğim tonu bulamadım.
Sephora da denediğim bb kremlerden vazgeçmemi sağlayan Erborian cc kremle tanıştım. Kendisi tüpten beyaz çıkıyor sonra ufak bir sihirli dokunuşla cildinizin rengiyle uyum sağlıyor. Açıkcası tam benlik var ile yok arası içinde bulunan güneş koruma faktörü ve muhteşem kokusu bir cc kremden beklediklerimden fazlasıydı. Yakın okurlarım bilir kremlerde parfüm kokusuna bayılırım bunu görünce işte bu dememek için kendimi zor tuttum.

Benefit ilk olarak göz kalemini kullanmıştım ve okuduklarıma karşın beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Doğrusu şu ki akmıyordu ama siyah gibi değil daha çok füme rengiydi. Benefitin çok bahsedilen They're Real maskara ve eylinerın ufak boylarını görünce bu iki ürünü denemek istedim. Genelde jel eyliner kullanıyorum ama uğraştırıcı oluyor devamlı sürmediğim için elimin pratiği de yok. O yüzden göz kalemi tercih etmişimdir.Ama benefit they're Real push-up liner kullanımı çok rahatmış silikon başlığı çok kolaylık sağlıyor. Her ikisinden de memnun kaldım en kısa sürede büyük boylarını alacağım. 

Beni instagram hesabım "esrkd" den de takip edebilirsiniz Sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder