19 Haziran 2013 Çarşamba

Kitaplarım...Şu sıkıntılı zamanlarda kendimi gündemden uzak tutmak için sipariş ettiğim kitaplarım nihayet elime ulaştı. internetten alışverişlerde en uyuz olduğum şeylerden biri beklemek,İnternet alışverişi kesinlikle bana göre değil ama kitaplar cidden uygun fiyata geliyor. Sizlere komik bir şey anlatmam gerekirse ben daha öncede kitap okumayı sevmiyorum zannederdim. Aldığım birkaç kitabı bitiremeyince" ben kitap okumayı sevmiyorum yaa" diyip bırakmıştım bu işleri. Ramazan da Ahmet Günbay Yıldız romanlarıyla tanıştım ama artık bunlarda bana yetmemeye başladı. Ara verince de tekrar okumak zor geliyordu. Taki Adam Fawer Olasılıksız la tanışana kadar, çok etkilenmiştim ve ona benzer romanlar aradığımda karşıma çok güzel kitaplar çıktı.Sonra Julia Garwood la tanıştım bu ikisi sayesinde fantastik ve historical romance tarzını tanıdım o günden beri de okuma keyfi hayatımın büyük bir parçası oldu. 
Siparişlerim bunlar.
Final : kitabı Hush Hush serisinin son kitabı.
Sapphıque: Incarceron ikinci devam kitabı 
Obsidiyen :konusu fantastikbu da seri kitap ilk kitabını okuyacağım olumlu yorumları okuyunca kaçırmadım aldım.
Gölge ve Kemik: uzun zamandır listemdeydi açıkcası pek yorum okumadım bunun hakkında ama içeriği ve arkasında özeti hoşuma gitti.
Ben Böyleyim: seri kitabı ancak ilk kitabını hakkında bloglardan ve kitap sitelerinden pek olumlu yorum okumadım ve bende ikinci kitabı almaya karar verdim  birbirinden bağımsız konular işlediği için sorun olacağını sanmıyorum ancak ilk kitabı okumak isteyenler bu serinin ilk kitabı "O Yaz" la başlayacaklar.
sizlere son olarak kötü bir huyumdan bahsedeyim konusunu sevmediğim ve beni sarmayan bir kitap okuduğumda en az 2 ay ara veriyorum resmen moralim bozuluyor yarım bırakma gibi bir huyumda yok eğer kitaplığımda duracaksa o kitabı bitirmeliyim. Ama üzerinden zaman geçmeden yeni bir kitap okuyamıyorum sizde öyle misiniz? 
Belkide yakında bir kitap çekilişi yaparım ve kıymetli kütüphanemden kitap hediye ederim siz takipçilerime :)


Böylede bir duvar istiyorum :)

1 yorum:

  1. kitapda senle aynı kaderi paylaşıyorum :) sürükleyici değilse yarım bırakılan dantel gibi bırakıyorum kitabı.
    O kitaplığa ise bayıldım

    YanıtlaSil