26 Aralık 2012 Çarşamba

Küçük mutluluklar....

Ufak mutluluklar bazen insana iyi gelir kendimize aldığımız küçük hediyeler... Hele şu aralar insanlar yılbaşı telaşına düşmüşken ve her yer insanı cezbedici şekilde ışıl ışııl yılbaşı süsleriyle parlarken insanın içi durmuyor.  İndirimler ve telefonlara gelen ardada kampanya mesajları bize alışveriş yap diye bağırırken ben bu çılgınlığa dayanmaya çalışırken  ufak bir hediye beni çok mutlu etti.


 Günlerdir hatta haftalardır papatya papatya diye söyleniyordum kendi kendime almaya birkaç defa niyetlendim ancak erteledim hep , bu serzenişlerime annem duyarsız kalmamış unutmamış çiçekçinin yanından geçerken rengarenk bir buket yaptırdık. O renkler o muhteşem görüntü insanın ruhuna öyle iyi geliyor ki , kışın en çok baharın renklerini özlüyorum. Bu çiçeklerde renklere olan hasretimi gidermiş oldum.Kendinize ufak sürprizler yapmayı ihmal etmeyin :) bu küçük bir pasta olabilir bir tabak mantı olabilir yada ufak bir çiçek hep bize başkaları sürpriz yapacak değil ya :)  


Huzur sokağını izleyeniniz var mı ? Şükran çok tatlı evet ama ben Feyza'nın giydiği her şeye hayran  oluyorum en son giydiği bu gömleğe bayıldım.

Gördüğüm ilk an aşık oldum tasarımı bildiğimiz birbirinin taklidi bir model değil. Bu özgün tasarım Gamze Saraçoğlu' na ait kendisinin muhteşem tasarımları var.
Kumaşlardaki doku ve renk uyumlarını muhteşem dengeliyor kendisi bundan sonra yakından takip ettiğim bir modacı olacak. Herkese içinde mutlu sürprizlerin olduğu güzel günler diliyorum :)

2 yorum:

  1. canım çiçeklerin çok hoş...

    evet diziyi bende severek izliyorum...
    feyzanın gömleklerini bende çok beğeniyorum...
    güzel tasarım...

    YanıtlaSil