15 Aralık 2012 Cumartesi

Kış sepeti.....

Merhaba .... Kış sert yüzünü iyice gösterdiği şu zamanlarda, ufak bir alışverişe çıktım. Konunun H&M deki indirimle hiç alakası yok desemde inanmayın :)Bu kazak baya uzun ve bol, pantolon üstlerine bire bir indirimde olduğunu görünce de kaçırmak olmazdı. Eldivenlerimi çok sevdim kışın çok üşüdüğüm için eldivenlere ihtiyacım oluyor. soğuk havalarla aram hiç iyi değildir benim ben bahar insanıyım....

Eldivenlerin etiket fiyatı 45TL di ama kampanya yapmışlardı tüm eldivenler 30TL di eğer süet bir eldiven arıyorsanız H&M den bulabilirsiniz.

Sıra geldi sabunlarımıza annem başta olmak üzere çok seviyoruz bu sabunları. en çok kokusu cezbediyor beni bulundukları ortamı mis gibi kokutuyorlar Tekin Acar daki bayan bir sürü özellik saydı haklarında ama ben tecrübemden yola çıkarak söylemeliyimki buram burak çiçek kokuyolar ve çabuk bitiyorlar yada ben çok fazla kullanıyorum :)

Son olarak kış aylarında çantanızdan ayılmaması gereken iki parça el kremi ve dudak lips kışın kuruyan ellerimiz ve dudaklarımız için önemli iki ürün bunlar ufak boyu, promosyonlu ürünlerdi yani el kremi alana dudak lips hediyeydi ,ikisini bir arada bulmuşken kaçırmak olmazdı. Neutrogena Norwegıan Formula el kremi hakkında şunları söyleyebilirim ki kesinlikle yağlı değil ellerinizi vıcık vıcık yapmıyor anında yok oluyor ve rahatsız etmiyor çok az sürmekte yeterli ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.


Bir daha ki yazımda sizlere diktiğim kına elbisemi  paylaşacağım inşallah ....Herkese güzel ,mutlu bir hafta sonu diliyorum.....

2 yorum:

 1. eldiivenlerini de kazağını da çok sevdim...
  güle güle kullan canım...
  ee artık H&M ye uğramak şart oldu :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkurler indirimdeyken kacirmamak lazim :)

   Sil