2 Kasım 2012 Cuma

Ondan Bundan Şundan ....

Bugün evden ne almaya çıktım neler aldım hep öyle olmaz mı? dolap bakmaya çıktık ama alakasız şeyler alıp geldik, hele büyük bir markete girdiyseniz ve bir şey arıyorsanız mutlaka o gün aklınızda olmayan bir şeyler alıp çıkarsınız başka kurtuluşu yok .

Faydalı bir şey almışım dimi ama :) bunu görünce kardeşimle aklımıza ilk bu görüntü geldi çünkü ikimiz içinde eşarplarımızı ütüleyip düzenli kaldırmak dert oluyordu bunu görünce gözlerimiz parladı resmen ve plastik kaplaması sayesinde istesenizde eşarp kaymıyor çok kullanışlı Real marketlerde bulabilirsiniz  tavsiye ederim.

Bu kemeri Koton da  indirim için uzun zaman beklesem de maalesef hiç bir şekilde indirime girmedi neler geçti ama bu kemer hiç etkilenmedi. Reyona baktığımda son bir adet kalmıştı dayanamadım aldım iyimi yaptım evet bu tarz renksiz yani ana renkler herşeyle kullanılabiliyor altın ,gümüş gibi ve bende gold rengini çok sevdiğimden es geçemedim. Kelepçe ise Defacto çok uygun kelepçeler var aslında aklımda kuru kafalı birtane vardı o da kaldı ama zımbalı birşeyler istediğim için onu almadım kuru kafalı gold rengi kelepçe arıyorsanız Defacto da var haberiniz olsun .Faydalı yada gerekli bir şey almadın mı? derseniz evet aldım bu ev botlarını almaya bu sene karar verdim çünkü havalar iyiyken bile donan ben bu kışı acayip üşüyerek geçireceğimi anlayınca Deichmann dan aldım fiyatı da çok uygundu benim gibi üşüyenler varsa hasta olmadan alsınlar derim. Ayrıca bu havalar tam hastalık havası güneşe aldanıp ince giyinip çıkmayalım çevremdeki hemen hemen herkes hasta bizde kışa hasta başlamayalım :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder