24 Kasım 2012 Cumartesi

Alacakaranlık serisine veda....

Bu hafta efsanevi seriye son verdik.İtiraf etmem gerekirse ilk filmi sinemada izleyemedim :( çünkü seriye karşı çok ön yargılıydım ve her yerde onlardan bahsedilmesi  antipati duygumun da artmasına neden olmuştu. Sonunda facebookta paylaşılan resimlerin fazlalığına dayanamayıp filmi izledim ve bu kadar geç izlediğim için kendime kızdım. Ön yargı bazen çok kötü birşey olabiliyor maalesef  bazen güzel şeylerin önüne kocaman bir engel koyabiliyor. Kitaplarını tam 4 günde bitirdim. O sıralar sıkıntılı zamanlarımdı bana arkadaş oldular.

En çok sevdiğim kitabı ve filmi "Yeni Ay" filminde çok duygulanmıştım Bella (Kristen Stewart) 'ın ayrılık acısını, iliklerime kadar hissettiren oyunculuğundan çok etkilenmiştim. Hala izlediğimde duygulanırım. New moon film müzikleride çok güzeldir tavsiye ederim cd çıktığında çok mutlu olmuştum.Pazartesi kardeşim ve kuzenimle Alacakaranlık serisine Şafak Vakti ile muhteşem bir filmle veda ettik. İlk yarıda biraz sıkılsam da ikinci yarısı nasıl geçti anlamadım çok heyecanlı ve güzel bir filmdi kitabı okuyalı baya olduğu için bazı bölümler sürpriz bile oldu. Kitapları filme yada diziye uyarlamak  zor olmalı her insanın hayal gücü çok farklıdır buna yakın bir şeyler yapmak herkesin beğenmesini beklemek imkansız ama başarı elde edilince de karşılğının çok güzel olduğunu görüyoruz.

Emeğimizin karşılığını kat kat güzel almamız dileğiyle.... Bu arada Aşure günü Muharrem ayının 10 bugün dualarınızda banada yer ayırırsanız çok sevinirim  :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder